Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες. Ελπίζουμε να είστε όλοι και όλες καλά. Ακολουθούν ανακοινώσεις από το σχολείο μας για την εγγραφή των παιδιών στο Ολοήμερο πρόγραμμα και την πρωινή ζώνη, τη συμπλήρωση του
![Δρ. Ράνια Χιουρέα- Συμβουλευτική & Υποστήριξη Γονέων & Εκπαιδευτικών: Εγκύκλιοι - ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Διακοπή φοίτησης και καταμέτρηση απουσιών στο Ολοήμερο Δημοτικό και πρωινή ζώνη Δρ. Ράνια Χιουρέα- Συμβουλευτική & Υποστήριξη Γονέων & Εκπαιδευτικών: Εγκύκλιοι - ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Διακοπή φοίτησης και καταμέτρηση απουσιών στο Ολοήμερο Δημοτικό και πρωινή ζώνη](https://4.bp.blogspot.com/-0neJgk-6WUU/WQsi8R9NThI/AAAAAAAAI6k/cI4UOW8SzB40zubHKP9x7NEdpPTNNXtcgCLcB/s1600/scuolafamiglia.jpg)
Δρ. Ράνια Χιουρέα- Συμβουλευτική & Υποστήριξη Γονέων & Εκπαιδευτικών: Εγκύκλιοι - ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Διακοπή φοίτησης και καταμέτρηση απουσιών στο Ολοήμερο Δημοτικό και πρωινή ζώνη
![Γράμμα προς τους γονείς των μαθητών μας και κείμενο ενημέρωσης για το δικαίωμά τους για εγγραφή των παιδιών τους στο ολοήμερο :: Σύλλογος εκπ/κών Π.Ε. "ο Αριστοτέλης" Γράμμα προς τους γονείς των μαθητών μας και κείμενο ενημέρωσης για το δικαίωμά τους για εγγραφή των παιδιών τους στο ολοήμερο :: Σύλλογος εκπ/κών Π.Ε. "ο Αριστοτέλης"](http://files.sylaristotelis.webnode.gr/200019645-4502046f5a/%CE%B5%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%20%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%AD%CF%89%CE%BD.jpg)
Γράμμα προς τους γονείς των μαθητών μας και κείμενο ενημέρωσης για το δικαίωμά τους για εγγραφή των παιδιών τους στο ολοήμερο :: Σύλλογος εκπ/κών Π.Ε. "ο Αριστοτέλης"
![Ενιαίος Τύπος Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου (Σχολικά έτη: 2018-2019 έως 2021-2022) – Επιτελική Δομή ΕΣΠΑ Τομέα Παιδείας Ενιαίος Τύπος Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου (Σχολικά έτη: 2018-2019 έως 2021-2022) – Επιτελική Δομή ΕΣΠΑ Τομέα Παιδείας](https://www.epiteliki.minedu.gov.gr/wp-content/uploads/2018/09/2_DHMOTIKO_scaled.jpg)